Close
Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Anti-aging özellikli Erkekler İçin Yaşlanma Karşıtı Kremler!

Zamanla cildimizde yaşlanma belirtileri daha belirgin hale gelir. Her ne kadar erkek cildinin kadın cildine göre daha geç yaşlandığı söylense de, erkeklere özel anti-aging ürünler kullanmalıdır. 

Neden erkeklere özel ürünler tercih edilmelidir? Çünkü erkek cildi ve kadın cildi birbirinden farklıdır. Hormonal farklılıklar nedeniyle, erkek cildi kadın cildine göre %25 oranında daha kalın bir dokuya sahiptir. Kolajen miktarı daha fazladır. Bu durum yaşlanma belirtilerinin daha geç oluşmasını sağlar. Yine de uygun bakım için, erkeklere özel tasarlanan ürünler kullanılmalıdır.

Peki Erkekler İçin En İyi Kırışıklık Kremleri Hangileridir? İşte erkekler için anti aging ürünleri sizin için sıraladık. Hem yüz hem göz çevresi için En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem Önerilerimiz!

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Kiehl’s Age Defender Gel Moisturizer

Kiehl’s hafif yapılı benzersiz yaşlanma karşıtı nemlendirici, sert ve pürüzlü cilde sahip olan erkekler için özel olarak formüle edilmiştir. Yağsız jel formu cildi yumuşatır ve cilde sıkılık kazandırır. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü gözle görülür oranda azaltmaya yardımcı olur. Yağlı his bırakmaz ve cilt tarafından kolay emilir. Sert erkek cildini etkili bir şekilde yumuşatmak için nazikçe pul pul döker. 24 saat nemlendirme sunan bu ürün daha genç ve enerjik bir cilt görünümünü destekler. Komedojenik değildir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Shiseido Men Total Revitaliser Cream

Kuruluk ve kırışıklıklara karşı savaşan çok yönlü krem arıyorsanız, Shiseido Men serisi ile tanışın. Cildin nem seviyesini 24 saate kadar koruyan bu ürün, Marine Protein Kompleksi ile cilde enerji verir. Kuruluk, donukluk, ince çizgi ve kırışıklık gibi cilt problemlerine karşı yüksek performansa sahiptir. Sarkma ve kırışıklık gibi gelecekteki yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Cilt temizleme veya tıraş sonrası uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanıma uygundur. Komedojenik değildir. Normalden kuruya dönük erkek ciltleri için uygundur.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Clinique for Men Anti-Age Moisturizer

Clinique erkekler için yaşlanma karşıtı nemlendirici krem, genç ve parlak cilt görünümü için birebirdir. Hızlı emilen kremsi formülü ile gün boyu nemlendirme sağlar. Yüz ve boyun bölgesinde cildi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir. İnce çizgiden kırışıklığa, donukluktan düzensiz dokuya kadar birçok cilt bakım endişesini gidermeye yardımcı olur.  E Vitamini, Kafein ve Sükroz gibi güçlü antioksidanlar ve yatıştırıcı anti-irritan içerikler ile cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Ayrıca hyaluronik asit, gliserin ile cildi nemlendirir. Sabah ve akşam uygulanabilir. Kuru, normal, karma ve yağlı ciltler için uygundur.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Jack Black Double-Duty Face Moisturizer Broad Spectrum SPF 20

Jack Black Double-Duty, nemlendirici ve güneş kremi görevi gören bir ürün arayanlar için idealdir. Hafif yapılı günlük nemlendirici, cilde kalıcı nem sağlarken, yağlılığı azaltır. Cildi yatıştırmaya ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. A,C ve E vitamini gibi antioksidanlar içeren geniş spektrumlu SPF 20 özelliği sayesinde, cildin güneşe maruz kalması nedeniyle erken yaşlanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. Deniz maydanozu ile birlikte cildi esnek tutmak ve iltihabı azaltmak için mavi alg özü içerir. Bu ürünü temiz yüz ve boyuna sabah, tıraş sonrası, ve akşamları uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Cruelty-free olan ürün, paraben ve koku içermez.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Biotherm Homme Force Supreme Architect Serum

Biotherm Homme yaşlanma karşıtı serum ile sıkı ve daha genç bir cilt görünümüne ulaşın. Konsantre ürün cilt tarafından kolayca emilir. Cildi içten dışa yapılandırır. Erkeklere yönelik bu serum, Mavi Yosun özü ve Pro-Xylane™ ile zenginleştirilmiştir, cildinizin yüzeyi tamamen yenilenir, ince çizgiler yumuşatılır, cilt tonu anında daha parlak hale gelir. Hafif yapılıdır ve yağlılık hissi bırakmaz. Cildi canlandırmaya yardımcı olan aminoasitler içerir. Bu ürünü nemlendirici kremden önce sabah veya akşam uygulayabilirsiniz. Paraben ve koku içermez. Yaşlanma belirtileri olan her cilt tipi için uygundur.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Peter Thomas Roth Instant FIRMx® Eye Temporary Eye Tightener

Göz çevresinde kaz ayakları, ince çizgi, derin kırışıklıklar ve şişkinlik görünümünü azaltan etkili göz kremi. Peter Thomas Roth Instant Firmx, göz çevresini anında daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturmayı vadediyor. Krem formüllü bu göz kremi, göz altı kırışıklıklarının yanı sıra göz altı torbalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ürünü yukarı doğru dairesel hareketlerle göz altı, kaz ayağı, kaş arası ve kaş kemiği bölgesine ince bir jel tabaka halinde uygulayarak 5 dakika kurumasını bekleyin. Sonrasında anında daha canlı ve aydınlık göz çevresine ulaşabilirsiniz. Normal, Kuru, Karma ve Yağlı ciltler için uygundur.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Tom Ford For Men Skin Revitalizing Concentrate

Cildi derinlemesine nemlendirerek besleyen ve cilt hasarına karşı direncini desteklemeye yardımcı olan bir serum: Tom Ford For Men Skin Revitalizing Concentrate. Bu yağlı serum, cildi onarmaya yardımcı antioksidanlar içerir. Yorgun, kuru ve hassas cilde nem sağlar ve cildi yatıştırır. Cilt tonunu eşitler ve daha genç cilt görünümü sağlar. Tıraştan sonra cildi rahatlatmak için de tercih edilebilir. Nemlendirici ile birlikte karıştırılarak veya nemlendirici öncesi kullanılabilir. İnce çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Kuru, hassas ve normal ciltler için uygundur.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Sisley Sisleÿum For Men Anti-Age

Sisleÿum, erkekler için tasarlanmış yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünüdür. Tıraş, soğuk, kirliliği gibi günlük zararlı etkilere karşı cilt direncini artırır. Cildi sıkılaştırarak, kırışıklık görünümünü en aza indirir. Ayrıca tıraş sonrası jilet yanığı ve yorgunluk belirtilerine karşı cildi korur. Nemlendirme ve yatıştırma özelliği ile anti-aging bakımı sunar. Sisley yaşlanma karşıtı ürünün iki çeşidi vardır: Normal Ciltler için jel dokulu; Kuru Ciltler için krem dokuludur. Her iki seçeneği de daha canlı, sıkı ve genç cilt görünümü sağlar. Komedojenik değildir.  

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Clarins Men Line-Control Cream

Cildi sıkılaştıran ve kaldıran erkekler için yaşlanma karşıtı krem nemlendirici Clarins Men line Control! Cildi canlandıran ve cilde sıkılığını geri kazandırır. Yüz ve boyundaki derin çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır. Çene çevresindeki sarkmış cildi sıkılaştırır. Enerji verici Bison Grass özü ve kafein ile formüle edilen bu zengin krem, yaşlanma belirtilerini azaltır. Cilde sıkılık ve elastikiyet kaybını giderir. Erkeklere özel formülü nemlendirme ve yatıştırma özelliklerine sahiptir. Daha genç bir cilt görünümü sunar. Komedojenik değildir. Kuru (veya çok kuru) cilde sahip olanlar ve 40 yaş üstü olanlar için idealdir.

Erkekler İçin En İyi 10 Yaşlanma Karşıtı Krem

Lab Series Age Rescue Eye Therapy

Yaşlanma belirtilerinin en belirgin olduğu göz çevresi için formüle edilmiş Lab Series Göz Kremi! Ginseng içeriği ile göz çevresine enerji veren ürün, içeriğindeki 10 antioksidanla yaşlanma belirtilerini geciktirir. İki güçlü peptit cildin doğal kolajen üretimini destekler. Göz çevresindeki sıkılığı artırırken ince çizgileri ve kırışıklık görünümünü azaltır. Anında daha genç ve aydınlık göz çevresi görünümü sunar. Yaşlanma karşıtı göz tedavisi, kırışıklık ve yorgunluk görünümüyle savaşmaya yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close