Close
Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi
Göz Altı Morlukları İçin Maske Önerileri

Göz altı morlukları, can sıkıcı göz altı problemlerinden biridir. Yorgunluk, uykusuzluk, stres ve hatta genetik, göz altında koyu halka oluşmasına neden olan temel etkenlerdir. Bu görünüm hem yorgun hem de yaşlı bir görünüme sebep olabilir.

Göz altı morlukları için birçok cilt bakım ürünü vardır. Bunlardan biri de gözaltı bantları (göz maskeleri)dır. Gün boyu solgun ve şiş görünen göz altlarına anında etki eden bu bakım ürünleri, göz altı morluklarını azaltmada oldukça etkilidir. 

Göz altı morlukları için maskeler, kafein, hyaluronik asit, retinol ve vitamin C bileşenleri içerir. Bu bileşenler koyu halka, ince çizgi, kırışıklık ve şişlik görünümü azaltmaya yardımcı olur. Enerjik ve canlı bir göz çevresi sağlar.

Siz de göz altınızdaki morluklardan şikayetçiyseniz, 15 dakikada etkili çözümler sunan bu maskeleri sizle için seçtik. İşte Göz Altı Morlukları İçin En Etkili Maskeler!

Göz Altı Maskesi Nedir?

Göz altı maskeleri, koyu halkalar, şişlikler, ince çizgi ve kırışıklıklar gibi gözaltı problemlerini gidermeye yardımcı olur. Göz altının daha canlı, aydınlık ve dolgun görünmesini sağlar.

Göz altı morlukları maskeleri, kafein ve hyaluronik asit gibi nemlendirici bileşenler içerir. Ayrıca cilde dolgunluk veren, retinol ve E vitamini de kullanılır. Her göz maskesinin uygulama süresi ve uygulanma şekli farklılık gösterir. Göz altı maskeleri genellikle 10-20 dakika uygulanır. 

Göz Altı Morlukları İçin En İyi 10 Maske

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Estée Lauder Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask

Estée Lauder markasının Advanced Night Repair serisinin göz altı maskesi, haftada bir ve geceleri kullanılır. Göz çevresini ferahlatarak daha aydınlık ve yenilenmiş bir görünüm sağlar. Serum teknolojisi ile hazırlanan bir göz maskesi olan bu pedler, göz altı morluklarını, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı olur. 10 dakika uyguladıktan sonra, kalan serum ile göz çevresine  parmaklarınızla masaj yapabilirsiniz. Tazelenmiş göz çevresi için en etkili göz altı maskelerinden biridir.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask

Göz çevresindeki kırışıklık ve kaz ayağı görünümünü hedefleyen bu göz altı bantları, göz çevresini yeniler. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür iyileşme sunan Shiseido konsantre bakım maskesi, göz altındaki koyu halkaları gidermeye yardımcı olur. Retinollü göz maskesi cildi yumuşatır, kırışıklık görünümünü azaltır.. 24 saat nemlendirme özelliği ile daha dolgun ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Aydınlık ve canlı bir göz çevresi hayaliniz için 15 dakika uygulayın ve Shiseido mucizesini keşfedin.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Milk Makeup Cooling Water Eye Patches

Göz altlarını aydınlatmak, enerji vermek ve yatıştırmak için kafein, lavanta ve deniz suyu içerir. Normalden yağlı cilde kadar tüm cilt tipleri için uygun Milk göz altı bantları ile cildi nemlendirebilirsiniz. Göz çevresindeki yorgun görünümü, koyu halkaları gidermeye yardımcı olur. Vegan, cruelty-free ve parabensizdir. Göz çevresini soğutarak yenilenmiş bir görünüm sağlayan bu ürün favoriniz olabilir.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Chanel Le Lift Anti Wrinkle Flash Eye Revitalizer

İki aşamalı bu göz altı maskesi, canlandırıcı etkiye sahip serum formülasyonuna sahiptir. Şişkinlik ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda ince çizgiler gözle görülür şekilde azalır. Yaşlanma belirtilerini azaltan roll-on ve canlandırıcı maskesi ile Chanel göz bantları iki aşamalı bakım sunar. Siz de enerjik ve canlı göz çevresine bu maske ile kavuşabilirsiniz.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

GlamGlow Eye Boost Reviving Eye Mask

Göz çevresini nemlendiren ve canlandıran GlamGlow kağıt maskesi, çok amaçlı bakım sağlar. İçeriğindeki kafein sayesinde enerji verir, hyaluronik asitle cildi dolgunlaştırır. Sadece göz altlarını değil tüm göz çevresini aydınlatır. Kuruluk, ince çizgi görünümü ve göz altı morluklarını gidermede etkilidir. 10 dakikada canlı göz altları için GlamGlow’u deneyin.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Peter Thomas Roth 24K Gold Hydra-Gel Eye Patches

Göz çevresini sıkılaştırmak için 24K ve altın ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. İçeriğindeki Kolloidal altın sayesinde daha genç bir göz çevresi görünümü kazandırır. Ayrıca kafein ve kolajen içeren Peter Thomas göz altı bantları, göz altı morlukları, şişlik, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır. Paraben, sülfat içermeyen bu ürün, hyaluronik asitle göz çevresini nemlendirir. Daha sıkı ve genç göz altı görünümüne bu maske ile merhaba deyin!

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Guerlain Super Aqua Eye Masks

Koyu halkalar ve göz altı torbalarından şikayet ediyorsanız, Guerlain göz altı maskeleri ile tanışın. Soğutma etkili bu maske, göz altlarını nemlendirir ve daha parlak bir görünüm sağlar. Çöl gülü özleri ve Super Aqua-Serum içeriği sayesinde cildi yeniler. Göz altı morlukları için en etkili göz altı maskelerindendir. Guerlain Super Aqua göz bantlarını 10 dakika uygulayın ve canlı göz çevresine kavuşun.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Pixi DetoxifEye Depuffing Eye Patches

Cildi nemlendirmek, tazelemek ve canlandırmak için formüle edilen Pixi göz altı maskeleri, aloe vera yaprağı özü, hindistan cevizi ve salatalık özü içerir. Hidrojel yapılı bantlar, göz altı morluklarını, şişkinlikleri azaltıcı etkise sahiptir. Kafein ve hyaluronik asit ile göz çevresini nemlendirir ve canlandırır. Paraben içermeyen 30 çift maske içeren bu ürün cruelty-freedir.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

111Skin Sub-Zero De-Puffing Eye Mask

Sub-Zero De-Puffing Göz Maskesi, göz altı morluklarını ve şişkinliği azaltmaya yardımcı olur. Soğutucu özellikli, hidrojel yapısı ile göz çevresindeki yorgunluğu giderir.  Deniz suyu özü, E vitamini ve peptit gibi aktif bileşenler sayesinde koyu halkaları, kırışıklıkları azaltır. Canlı ve parlak göz çevresi, bu göz maskesi ile 20 dakika uzağınızda! 111Skin markasının Celestial Black Diamond Eye Mask ürününe de göz altı morlukları için göz atabilirsiniz.

Göz Altı Morlukları İçin Mucize 10 Maske Önerisi

Chantecaille Gold Energizing Eye Recovery Mask

Doğal yosun özleri ve 24K altın ile zenginleştirilen formüle sahip Chantecaille ile göz çevrenize bakım yapın. Antioksidan ve yatıştırıcı özelliklerinin yanı sıra, göz altı morluklarını gidermeye yardımcı olan peptitler içerir. Göz çevresini nemlendiren bu maske ile şişkinlik, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltabilirsiniz. Kadifemsi pürüzsüz göz altları için bu lüks maske ile kendinizi şımartın.


EN ETKİLİ GÖZ ÇEVRESİ SERUMLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close