Close
Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

10.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı! Her hafta salı akşamları izleyiciyi TRT1 de ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Masumlar Apartmanı bölüm özetleri…

Dizi hakkında merak edilenler “Masumlar Apartmanı Dizisi Konusu Nedir? Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimler? ” yazımızda…

Masumlar Apartmanı 9.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 9.Bölüm Özeti

Memduh, Han’ın kız isteme sürpriziyle büyük bir şok yaşar. Memduh ile İnci’nin arası bu nedenle bozulur. Ege İnci ve Han’a karşı olan sinirini Neriman’dan çıkarır. Han’ın İnci’yi istemesi, Derenoğlu ailesine de yansır. Esat’a olan aşkı için harekete geçmeye karar veren Gülben’in önünde büyük bir engel vardır: Safiye.
 
Esra’nın, Han’ın karanlık tarafıyla tanışacakları bir olay yaşanır. Ege Han’ın parasıyla okumamak için bir plan yapar ve başını derde sokar. Han ise İnci’yle aralarında gerilim olmasını istemez ve ona kendini açmaya karar verir. Fakat işler pek de Han’ın planladığı gibi gitmeyecektir.

Masumlar Apartmanı 8.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 8.Bölüm Özeti

İnci, Han’ın sırrını öğrenmeye yaklaşırken, Han ise İnci’nin şüphelerini gidermeye çalışır.Gülben artık ikisinin evliliğini bilmektedir. Safiye’ye bu durumu söylemekte kararsız kalır. Ege ise ablasına gizlice evlendiği için tavır alır. Safiye ise annesinin ölüm yıl dönümüne hazırlanmaktadır. Bu herkes için önmeli bir gündür. Hikmet suçluluk ve pişmanlık hisseder. Safiye, Han ve Gülben ise annelerinin değil aslında çocuklukları için yas tutmaktadır. Han sorunlardan uzaklaşabilmek için İnci’ye bir sürpriz hazırlar fakat beklediği tepkiyi alamayacaktır. İnci’nin tek bir amacı vardır. O da Han’ın kendisinden gizlediklerini öğrenmektir. İkilinin arasında her şey normalleşirken bir anda Ege’den bir telefon gelir ve ortalık karışır. Han karmaşalara son vermeye kararlıdır.

Masumlar Apartmanı 7.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 7.Bölüm Özeti

Safiye, babasıyla İnci’yi yan yana otururken görünce çıldırır. Safiye ve Gülben İnci tarafından “kirletildiğini düşündükleri” evlerini temizlemeye başlarlar. Ege babasının kaybolmasından Hanı’ı sorumlu tutar ve Han ile tartışır. Bu durum Han ve İnci arasında gerilime yaratır. Ege bir yandan da babasının kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenir.  Esra, Esat ile Han hakkında konuşur. Han’ın karanlık tarafını gösteren bir bilgiyi öğrenmesi ile İnci’nin Han’la ilgili endişeleri artar.

Masumlar Apartmanı 6.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 6.Bölüm Özeti

İnci ve Han’ın evliliği Masumlar Apartmanı’nda deprem etkisi yaratır. Safiye’nin kabusları gerçeğe dönmüştür. Haluk ise borçlarından kurtulmak için Han’a karşı evlilik kozunu kullanır. İnci, sevdiği adamın karanlık taraflarını görmeye başlar. Aynı okula gitmeye başlayan Neriman ve Ege’nin arkadaşlığı ilerler. Han, İnci’nin Uygar ile aynı radyoda çalışmasını kabul etmiş görünse de asıl amacı farklı olacaktır. Safiye, Han’ın evliliğinin gerçekliğini araştırmaya başlar. Safiye’nin planı Gülben’e zor anlar yaşatacaktır.

Masumlar Apartmanı 5.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 5.Bölüm Özeti

Safiye, Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan beklediği desteği göremez. Yaşananlar sebebiyle İnci, evliliklerini duyurmaktan vazgeçer. Gülben ise Esat’ın evlendiğini düşünerek büyük üzüntü yaşar. Ege, atacağı bir adım ile İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır. Han, sırdaş olarak babasını görmektedir. Her şeyden uzakta bir balayı planlar. Yaşanacak bir sorun nedeniyle acilen eve dönmeleri gerekir. Hikmet, kızlarına Han’ın evlendiğini söyler. Bu durum Safiye için yıkıcı olacaktır.
 

Masumlar Apartmanı 4.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 4.Bölüm Özeti

Han artık her şeyi göze alır ve İnci’ye evlenme teklifi eder. İnci bu teklife oldukça şaşırır. İnci’nin kararını annesinin eskiden yazmış olduğu bir mektup belirleyecektir. Gülben, dış dünyaya açılmaya karar verir ama bu durum onun için zor olacaktır. Safiye ise kendi dünyasını hem İnci’ye hem de Gülben’e karşı korumaya çalışmaktadır. Onun dünyasına kimse girmeyecek, kimse de çıkmayacaktır…

Masumlar Apartmanı 3.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 3.Bölüm Özeti

Safiye, Han ve İnci’yi uyurken görünce deliye döner. Bunu cezasız bırakmak istemez ve harekete geçer.İnci aşk ve ailesi arasında kalacaktır. Safiye’nin temizlik takıntısının boyutları giderek tehlikeli bir hal almaktadır. Uygar ise yapacağı hamle ile İnci’yi zor bir duruma sokar.

Masumlar Apartmanı 2.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 2. Bölüm Özeti

Safiye’nin tüm uğraşlarına rağmen İnci, dedesi ve kardeşi ile birlikte yeni evlerine yerleşir. Han ve İnci’nin birbirlerine iyice yakınlaşmaya başlar. Artık aynı apartmandadırlar. İnci ile ayrılığı kabullenemeyen Uygar, İnci’nin peşini bırakmayacaktır.

Masumlar Apartmanı 1.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 1. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 1. Bölüm Özeti

İlk bölümde Derenoğlu ailesinin sırları, Han ve İnci’nin bir kaza ile hayatlarının çakışmasını seyrediyor olacağız. Han’ın iki ablası Safiye ve Gülben’in takıntıları ve bu takıntılara bağlı olan geçmiş travmalarını izlemeye başlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close