Close
En İyi Elektrik Süpürgesi: En İyi Şarjlı, Dikey, Toz Torbasız Süpürge

En İyi Elektrik Süpürgesi: En İyi Şarjlı, Dikey, Toz Torbasız Süpürge

En İyi Elektrik Süpürgesi Önerileri: En İyi Elektrikli Süpürge Markası, En İyi Süpürge Tavsiyeleri!

Eviniz için en iyi elektrik süpürgesini mi arıyorsunuz? Sessiz süpürge ya da evcil hayvanlar için süpürge arayışında mısınız? Yoksa el süpürgesine mi ihtiyacınız var? Filtre temizliği gerektirmeyen bir süpürge ya da robot süpürge sizin ihtiyacınız olabilir mi? Kullanımı kolay, manevra kabiliyeti olan, toz torbasız, alerjik bünyelere uygun modeller….

Son yıllarda adından söz ettiren Dyson marka süpürgelerden, Arçelik elektrikli süpürgelere, Philips’ten Bosch’a birçok markanın En İyi Dikey Şarjlı Süpürgeleri, En İyi Toz Torbasız Süpürgeleri ve Robot Süpürgeleri bu yazımızda!

İşte yeni bir elektrik süpürgesi almadan önce isteklerinize en uygun modelleri bulabileceğiniz En İyi Elektrik Süpürgesi Tavsiyeleri!

En İyi Elektrik Süpürgesi

Dyson Süpürge Modelleri

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson markasının en güçlü elektrik süpürgesi Dyson V11, 60 dakikaya kadar güçlü temizlik sunar. Şarjlı el süpürgesi tavsiyelerimizden ilki Dyson V serisi. Tüm zemin türlerinde kullanılabilir. Diğer kablosuz dik süpürgelere göre iki kat emiş gücüne sahiptir. V11 filtre temizliği geldiğinde ekranda uyarı çıkar. ‘Doğrult boşalt’ sistemi ile hazne temizliğini hijyenik hale getirir.

Dyson V8 ve V10 dikey kablosuz süpürgede olduğu gibi tek tıkla dikey süpürgeden el süpürgesine dönüşür. Bu seri 2020’de en iyi kablosuz ve şarjlı süpürgeler listesinde yer aldı. 

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Toz torbasız elektrik süpürge tavsiyelerinden Dyson markasının toz torbasız elektrik süpürgelerinden biri olan Dyson Cinetic Absolute filtre yıkamaya veya değiştirmeye son veren tek elektrikli süpürgedir. Toz ve pislikleri tek bir tuşla boşaltabilirsiniz. Özellikle astım veya alerjisi olanlar için toza dokunmadan temizlik yapmaya olanak sağlıyor. Ulaşılması zor alanları bile kolayca temizler. Uzatılabilir hortumu sayesinde yüksek alanlara ulaşmanızı sağlar.

Arçelik Süpürge Modelleri

Arçelik Imperium Şarjlı Dikey Süpürge

Arçelik Şarjlı Dik Süpürgelerden en çok tercih edilen modellerden biri Imperium Go SD 9041k ile temizlik alışkanlıklarınız değişecek. Kolay taşınabilir özelliğinin yanı sıra 165 Watt güçlü emiş gücüne sahiptir. Katlanabilen borusu, yatak ve koltuk altı gibi ulaşılması zor yerlere kolayca ulaşmanızı sağlar. Fırçasındaki led ışığı sayesinde gözden kaçan veya görülmeyen kirlerin detaylı temizliği kolaylaşır.45 dakikaya kadar kullanım süresi ile uzun süreli temizlik imkanı sunar.

Arçelik Imperium Silent Pro TSZ 9953:

Türkiye ve Avrupa’da en çok satılan toz torbasız elektrik süpürgelerinden biridir.(2018) Adından da anlaşıldığı gibi en sessiz elektrik süpürgesi ünvanına sahip bir üründür. Arçelik elektrikli süpürgelerin sahip olduğu TrayClean® özelliği sayesinde toz haznesi tek bir tuşla boşaltılabilir. 

Xiaomi Süpürge Modelleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge

Kendi kendine süpüren süpürge öneri listelerinde yer alan Xiaomi Robot Süpürge, HEPA filtre ile donatılmıştır. Filtresi yıkanabilir. Üç aşamalı temizleme sisteminin fırçasız motoru ve HEPA filtresi ile birlikte güçlü emiş, toz, kırıntı ve evcil hayvan kılı dahil olmak üzere zeminden ve halılardan her şeyi alır. Mi Robot, sessiz çalışır. Akıllı telefonunuzda yüklü olan Uygulamayı kullanarak robota talimat verebilirsiniz.

Xiaomi Mi El Süpürgesi

Taşınabilir ve kablosuz şarjlı süpürge listemizde sırada Mi El Süpürgesi yer alıyor. Şarjlı el süpürgesi ile kanepeden halıya, 4 farklı başlığı sayesinde her türlü zemindeki kir ve tozu temizleyebilirsiniz. 30 dakika kullanım süresi ile tek bir şarjla 160㎡ alanı temizleyebilirsiniz. Evcil hayvan kıllarını temizlemek için de ideal bir elektrikli süpürgedir.

Philips Süpürge Modelleri

Philips Powerpro Dikey El Süpürgesi

360 derece çekim gücü ile sert zeminler ve halılarda en iyi temizliği sağlar. En iyi el süpürgeleri arasında gösterilen Powerpro Philips Şarjlı Süpürge, maksimum esnekliğe sahiptir. Kendiliğinden dik durma özelliği ile istediğiniz yerde bırakabilirsiniz. Filtresi kolayca çıkar ve yıkanabilir. TriActive Turbo başlığı evcil hayvan için tercih edebileceğiniz süpürgeler arasındadır.

Philips Marathon Ultimate 

Philips markasının en bilinen süpürge modellerinden olan Ultimate serisi, en iyi toz torbasız elektrik süpürgelerden biridir. PowerMax Sensörü, filtrenin değiştirilme zamanı geldiğinde uyarır. En yüksek emiş gücüne sahip Philips süpürgelerindendir. Super Turbo fırçası evcil hayvan tüylerini derinlemesine temizler.

Bosch Süpürge Modelleri

Bosch Kablosuz Dikey Süpürge Unlimited ProAnimal:

Evcil hayvan sahipleri için ideal bir elektrik süpürgesi. Süpürge animal özel başlığı ile hayvan tüyleri halı, koltuk gibi yüzeylerden temizler. Değiştirilebilir bataryaya sahiptir. Hafif ve taşınması kolay bir üründür. El süpürgesi olarak da kullanılabilir Bosch şarjlı süpürge, araba zeminini de temizler.

Bosch Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Pro Silence:

Bosch markasının en sessiz toz torbasız süpürgesi Pro Silence, düşük enerji tüketimi sunar. Yıkama ve değişim gerektirmeyen HEPA filtreye sahiptir. SelfClean sistemi sayesinde filtreyi temizler. Süpürgenin üzerinde bulunan LED gösterge sayesinde, performans düşüşünü ve filtre temizliği gerektiğinde uyarır.

Samsung Süpürge Modelleri

Samsung Jet Dikey Kablosuz Şarjlı Süpürge V9000

200 Watt’a kadar güç üreten Samsung Şarjlı Elektrik süpürgesi, Hepa filtreleme özelliğine sahiptir. Tek pille 1 saat kesintisiz temizlik imkanı sunar. İnce tozları bile yakalamasını sağlayan jet siklon ve mikro filtresi vardır.180 derece dönebilen başlığı sayesinde ulaşılması zor köşeleri temizlemeyi sağlar. Haznesini tek bir tuşla çıkarabilirsiniz.

Samsung Robot Süpürge

Yüksek emiş gücüne ve ince tasarıma sahiptir. Entegre Wi-Fi Kontrolü ve uygulama sayesinde evde olmadan da kontrol edebilirsiniz. Emiş gücünü, paspaslamayı, su akış hızını programlayabilirsiniz. Filtresini elleriniz kirlenmeden bir düğmeyle kolayca açabilirsiniz. Zig-zag Modu, Otomatik Mod (Rastgele Mod), Kenar Modu ve Nokta Modu dahil olmak üzere 4 farklı temizleme moduna sahiptir.

Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Cyclone Force 

Samsung CycloneForce sistemi, toz ve kirleri çekerek yüksek emiş gücü sağlar. Filtreyi tek bir dokunuşla kolayca çıkarıp açabilir ve boşaltabilirsiniz. Dar alanlar, döşemeler için tasarlanmış araçları vardır. 2,5 litre toz haznesi sayesinde uzun süre temizlik imkanı sunar. 5 Kademeli Filtre Sistemi ile temiz hava solumanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close