Close
En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

Göz Çevresi Serumları ile tanışma zamanı!

Vücutta en hassas cilde sahip bölgelerden biri olan göz çevresi özel bakıma ihtiyaç duyar. Çevresel etkenler ve zamana bağlı olarak hassaslaşan ve yıpranan bu bölgelerde koyu halkalar, kırışıklıklar, şişlikler ve sarkmalar meydana gelir. Yorgunluk, yaşlanma belirtilerinin en net görüldüğü göz çevresine yaş ve cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapılmalıdır. Günlük bakım rutininde kremler, maskeler ile birlikte göz serumları da etkili sonuçlar için ideal bir tercih olabilir.

Serum uygulaması sırasında hassas göz altı ve çevrenize parmak uçlarınızla masaj yaparak ürünü uygulamalısınız. Göz çevresi serumlarını kolay emilimleri sayesinde makyajınızda baz olarak da kullanabilirsiniz. İnce yapılı olması ile sabah ve akşam kullanıma uygun bir bakım ürünüdür. Her yaşa ve cilde uygun seçeneklerin yer aldığı bu yazıda siz de kendinize en ideal serumu keşfedebilir ve daha canlı bir göz çevresine sahip olabilirsiniz. Sizler için en etkili Göz Serumlarını listeledik:

Göz Kremi Nasıl Uygulanır?

En İyi 8 Göz Çevresi Serumu

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

The Ordinary Caffeine Solution 5% EGCG

Yorgun ve donuk bakışlar güzelliğinize gölge düşürmesin. The Ordinary’ nin göz serumu içeriğindeki kafein ve yeşil çay özleri ile kan dolaşımını hızlandırır, koyu halkalar ve şişliklerin azalmasını sağlar. Göz çevresindeki renk eşitsizliklerini giderir. Bu ürün ile tüm gün aydınlık bakışlara sahip olun.

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

La Prairie Skin Caviar Eye Lift Eye Serum

Göz çevrenizdeki kırışıklıklar canınızı sıkıyorsa yenilikçi formüllü La Prairie markasının göz çevresi serumu ile tanışın. Göz çevresine bakım yaparak kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Kaş ve göz kapağı düşüklüklerinde de etkili bu serum ile bakışlarınızda canlılığı hissedeceksiniz!

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

La Mer The Lifting Eye Serum

Göz çevresindeki sıkılık kaybını gidermeye yönelik bir ürün: La Mer The Lifting Göz Serumu.Hafif yapılı serum, özel formülü ile hücrelerin yenilenmesini sağlar. Lifting etkisi ile göz kapağından kaşlara kadar tüm göz çevresini kaldırır ve cildi sıkılaştırır. Yer çekimine meydan okuyan genç ve canlı bakışlar için tek ihtiyacınız La Mer göz serumu olacak.

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

Dr. Dennis Gross Ferulic + Retinol Triple Correction Eye Serum

Ferulik asit ve Retinol ile zenginleştirilmiş formülü ile Dr. Dennis göz serumu hassas göz altınıza komple bakım sağlar. Güneş ışınlarının yaratabileceği hasara karşı göz altlarını koruyan, kırışıklık ve morluk karşıtıdır. Bu serum ile göz çevrenizi nemlendirirken, pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşun.

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

Kiehl’s Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Kiehl’s serum ile göz çevresindeki kırışıklık ve sarkmalarla vedalaşın. 360 derece bakım ile toparlama, sıkılaştırma, pürüzsüzleştirme, nemlendirme ve canlandırma sağlar. Düzenli kullanımda koyu halkaları, kırışıklıkları ve kaz ayaklarını azaltır. Çevrenizi genç ve canlı bakışlarınızla etkilemek için Multi Corrective serumu cilt bakım rutininize ekleyin.

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

Sisley Supremya Yeux La Nuit Anti Aging Eye Serum

Kırışıklık, koyu halka ve şişliklerden tek bir ürün ile kurtulmak istemez misiniz? Anti-aging özellikli Sisley göz serumu, göz çevresine komple bakım sağlayan bitkisel içerikli bir ürün. İnce yapılı bu serum,tüm yaşlanma izlerini azaltıcı etkiye sahiptir. Siz de göz çevrenizdeki tazelenme ile daha genç bir görünüm elde etmek için bu ürün ile tanışın.

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

Dior One Essential Eye Serum

Yorgun ve donuk bakışlarınız enerjinizi mi düşürüyor? Dior markasının ışıltı veren ve detoks etkili serumu ile göz çevrenize ihtiyacı olan bakımı sunun.Ürün, içeriğindeki Ebegümeci, kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak yorgunluk belirtilerini giderir. One Essential göz serumu, bakım ritüelinizin vazgeçilmez ürünlerinden biri olacak. Canlı ve enerjik bakışlarınızla tüm gün etrafınıza ışık saçmak için bu ürün ile tanışmanın tam zamanı!

En Etkili 8 Göz Çevresi Serumu

The Body Shop Drops of Youth Eye Serum

Vegan içerikli Drops of Youth göz serumu ile koyu halka ve morluklardan kurtulun. Roll on başlığı ile serinletici etkisi bulunan bu serum, göz çevresinin daha genç görünmesini sağlar. Bunu yaparken ince kırışıklıkları ve torbalanmaları azaltır. The Body Shop serum sayesinde göz altındaki gölgelerle vedalaşın, taze ve aydınlık bakışlarınızın tadını çıkarın.


Coco ile parıldamaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close