Close
Kalıcı Bronzluk İçin Neler Yapılmalı? Kalıcı Bronzluk İçin 5 İpucu

Kalıcı Bronzluk İçin Neler Yapılmalı? Kalıcı Bronzluk İçin 5 İpucu

KADINLAR, KREMLER VE MİNİK İPUÇLARI İLE KIŞ BRONZLUĞU YAKALAYIN…

Bronzluğu kalıcı hale getirmek mi istiyorsunuz? Kalıcı bronzluk için neler yapılmalı? Kadınlar, kalıcı bronzluk için bronzlaştırıcı krem önerileri ve tüm yıl bronz bir görünüm için ipuçları sizlerle…

kalıcı bronzluk için yapılması gerekenler
Kalıcı bronzluk için neler yapılmalı?

Yaz boyunca vücut yağları, bronzlaştırıcı kremler ve güneşin altında geçirilen saatler… Kadınlar tüm kış ışıldayan ve pürüzsüz bir cilt hayal eder. Siz de yazın elde ettiğiniz bronzluğu korumak ve tüm kış bronzluğunuz ile göz kamaştırmak isteyenlerdenseniz Shine By Coco’ nun bu yazısı tam size göre.

İşte kışın kusursuz bronz bir cilt görünümü için ihtiyacınız olan 5 ipucu:

Bronzluk İçin 5 İpucu

1. Kalıcı Bronzluk İçin Cilde Peeling Uygulayın.

Sağlıklı bir cilt görünümü için cildin düzenli olarak ölü derilerden arındırılması gereklidir. Bunun için en iyi yöntem peeling uygulamaktır. Güneşlenme sonrası cilt soyulur. Bu da elde edilen bronzluğu kaybetmenize sebep olabilir. Pürüzsüz bir cildin ve kalıcı bronzluk için Kuru Fırçalama tekniğini uygulayın, cilde peeling yapın. “Kuru Fırçalama ” hakkında tüm detaylar için yazımıza göz atın!

2. Kalıcı Bronzluk İçin Cildi Nemlendirin.

Cildin temel ihtiyacı nem, kalıcı bronzluk için de oldukça önemli. Pürüzsüz ve bronz bir görünüm için cildi kurutacak ürünleri kullanmaktan kaçınmalısınız. Özellikle de duş jellerini seçerken nemlendirici özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. 

3. Kalıcı Bronzluk İçin Güneş Koruyucu Kullanın.

Tercih edeceğiniz güneş kremleri ile dilediğiniz bronzluğa ulaşabilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerinden koruyan hem de bronzlaştırıcı özellikli ürünler sizler için uygun bir seçim olacaktır.

4. Kalıcı Bronzluk İçin Bronzlaştırıcılarla Destekleyin.

Bronz cilt görünümünü vücut yağları ile destekleyebilir, ışıltılı cildiniz ile ten renginizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca bronzlaştırıcı nemlendiriciler, self-tanner ürünler ile kalıcı bronzluğu yakalayabilirsiniz.

5. Kalıcı Bronzluk İçin Makyaj ile Bronzluğunuzu Vurgulayın.

Cildinize uygulayacağınız bronzlaştırıcı spreyler, kremler veya yağlar ile bronz ve çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüzünüzde ise cildinizle uyumlu fondöteninizle sarı ve ışıltılı krem highlighterı karıştırın. Fondöten sevmeyenler için ise ten renginizden 1-2 ton koyu bir pudra doğru tercih olacaktır.

Kadınlar için bronz bir cilde sahip olmak kadar, kalıcı bronzluk için tercih edeceği ürünler de bir o kadar önemlidir. İşte hem cildiniz hem de yüzünüz için birbirinden etkili, kalıcı bronzluk vadeden ürünleri sizler için bir araya getirdik!

Kalıcı Bronzluk için En İyi Vücut Bronzlaştırıcıları ve Yüz Bronzlaştırıcıları hakkında daha fazla bilgi; “En İyi 8 Yüz Bronzlaştırıcı ile Kalıcı Bronzluk” ve “Bronzlaştırıcılar: Self- Tanning” yazılarımızda…. Mutlaka okuyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close