Close
En İyi 6 Kömür Maskesi

En İyi 6 Kömür Maskesi

Yağlı ciltler için derinlemesine temizlik sağlayan Kömür Maskesi !

Şehir hayatı ve bu hayatın cildinizde yarattığı kirli tabaka. Yüzeysel temizliklerin yetersiz kaldığı bu kirlilik, geniş gözenekler ve siyah noktalar olarak kendisini göstermekte. Buna bir de makyaj kalıntıları eklendiğinde cilt problemleri ile karşılaşmak kadınlar için kaçınılmaz hale gelmekte. 

Geniş gözenekler ve siyah noktalar birçok kadının ortak sorunu.Soluk cilt görünümü, sivilce ve akne oluşumu gibi tüm cilt problemlerinin temel çözümü doğru ürünle yapılan temizliktir. Derinlemesine temizlik sunan bir bakım ürünü olan Kömür Maskeleri bu noktada en büyük yardımcınız olmaya aday.

Kömür Maskesi

Özellikle karma ve yağlı ciltlerin ortak sorunu gözeneklerde biriken yağ, kir ve toksinlerin neden olduğu sağlıksız bir cilt görünümü. Kömür maskeleri ile bu görünümden kurtulmak mümkün. Arındırıcı özelliğiyle kömür, gözeneklerde sıkılaşmaya yardımcı olur.. Cildin sebum dengesini koruyan bu mucizevi temizleyici, cildinizi ihtiyacı olan ışıltı ve taze görünüme kavuşturur.

Bakım rutininizde yer açmanız gereken “Charcoal Maskeler” ile cildinize hak ettiği güzelliği ve tazeliği sunabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız En İyi 6 Kömür Maskesi yazımız!

En İyi 6 Kömür Maskesi

GlamGlow Supermud Clearing Treatment Kömür Maskesi

İşte Dünyanın 1 numaralı Kömür maskesi GlamGlow Supermud maske, cildinizin yağ, kir ve toksinlerden arınmasını sağlar. Active-X kömür içeriği sayesinde gözenek temizliğinde ve batıkların giderilmesine etki eder. Özellikle karma ve yağlı ciltlere pürüzsüz bir görünüm sunan bu mucizevi maskenin ilk kullanımdan itibaren cildinize katacağı parlaklık ve tazeliğe kendinizi hazırlayın.

En İyi 6 Kömür Maskesi

Clinique Pore Refining Solutions Charcoal Mask

Kömür tozu ile zenginleştirilmiş formüllü maske, ciltte biriken fazla yağı ve kiri emer. Matlaştırıcı özellikli olan Charcoal Maske, yağlı ciltler için uygundur. Yağsız formülü ile gözeneklerden arınarak canlı ve temiz bir cilt görünümüne merhaba deyin !

En İyi 6 Kömür Maskesi

Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask

İçeriğindeki Bambu Kömürü ve Beyaz Çin Kili ile cildi kir, yağ ve toksinlerden arındırarak solgun cilt görünümünü engeller. Siyah noktalar ve gözenekler üzerinde etkili bu Kömür maskesi tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle yağlı bir cilde sahipseniz, bu maske sizi dilediğiniz o canlı, pürüzsüz ve taze görünüme kavuşturacak.

En İyi 6 Kömür Maskesi

Boscia Luminizing Black Mask

Kir ve yağdan arınmış sıkı gözenek görünümü ve ışıltılı bir cilt mi hayal ediyorsunuz? Boscia Black Mask kömür ve C vitamini içeriği ile cildinizdeki sebum dengesini korur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Taze ve canlı bir ciltle güne devam etmek istiyorsanız bu maskeyi bakım rutininize dahil edin.

En İyi 6 Kömür Maskesi

The Body Shop Himalayan Charcoal Mask

Kömür ve kil içeriği ile ciltte biriken kir ve yağı derinlemesine temizleyen Charcoal Maske, gözenek görünümünde azalma sağlar. Kullanım sırasında cildinizde hafif bir karıncalanma hissi yaratır. Arınmış, taze ve aydınlık bir cilt görünümü sunan bu maske, %100 Vegan içerikleri ile cildinizi şımartmaya hazır.

En İyi 6 Kömür Maskesi

Dermalogica Charcoal Rescue Mask

Siyah nokta ve gözenek problemlerine son veren maske:
Dermalogica Rescue Mask. Kömür ve kükürt içeriği sayesinde
ölü hücrelerden arınmış ve tazelenmiş bir cilt için ideal. Tüm
cilt tiplerinin kullanımına uygun bu Charcoal Maske, donuk ve
solgun görünen cildinize canlılık katacak.

Ciltteki fazla yağ, kir ve toksinleri arındırmada en etkili bakım ürünlerinden bir diğeri Kil Maskeleri ile ilgili postumuza göz atın.


Coco ile parıldamaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close