Close
Yağmur Çizmesi Nasıl Kombinlenir? Yağmur Botları İle Kış Kombin Önerileri

Yağmur Çizmesi Nasıl Kombinlenir? Yağmur Botları İle Kış Kombin Önerileri

Yağmur Çizmesi Nasıl Kombinlenir? Yağmur Botu Nasıl Giyilir? Yağmur Botları İle Kombin Önerileri….

Stil ikonu ünlüler ve influencerların 2020 itibariyle gardıroplarının vazgeçilmezi, işlevsel, suya dayanıklı ve plastik ayakkabılar: Yağmur Çizmeleri. Son yılların en moda trendlerinden biri de plastik balıkçı çizmeleri dediğimiz Yağmur Botları. Bir diğer adı ile ‘Wellington Boots’.

Yağmur yağsa da yağmasa da kışın her günü rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir parça! Konforlu ve stil sahibi bir görünüm sunan bu uzun yağmur botları oldukça popüler. Bu popülerlik sebebiyle birçok ünlü marka kalın tabanlı botlar ile bu modaya ayak uydurmuş durumda!

Ganni, Gia x Pernille Teisbaek ve Hunter bu trendi en iyi yansıtan markalar oldu. Mango ve Zara gibi markalarda muadillerinin yer aldığı bu yağmur çizmeleri, özellikle beyaz ve haki rengi ile dikkat çekiyor. Peki Yağmur Çizmesi ile nasıl tarz olunur?

İşte Yağmur Çizmesi Nasıl Kombinlenir? Yağmur botları ile stil sahibi görünmenin püf noktaları ve Yağmur Çizmeleri ile Kış Kombin Önerileri!

Yağmur Çizmesini pantolonlar, mini elbiseler veya süveterlerle kombinleyebilirsiniz. Uzun yağmurluklar, gömlekler ile stilinizi gösterebilirsiniz. Skinny jeanler, opak çoraplar veya ten rengi pantolonlar ile yağmur botlarını ön plana çıkarabilirsiniz. İşte ilham alabileceğiniz Yağmur Çizmesi Kombin Önerileri!

Yağmur Çizmesi / Botu Kombin Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close