Close
Evde Kuru Temizleme: SAMSUNG AirDresser ve LG Styler İle Her Zaman Temiz ve Ütülü Giysiler

Evde Kuru Temizleme: SAMSUNG AirDresser ve LG Styler İle Her Zaman Temiz ve Ütülü Giysiler

SAMSUNG AirDresser ve LG Syler ile her zaman temiz ve ütülü giysiler…

Piyasadaki yeni dolap türü ile tanışma zamanı! Fakat bu dolap bildiğiniz dolaplardan biraz daha farklı. Bir dolabın Kıyafetlerinizi depolamakla birlikte aynı zamanda kuru temizleme yaptığını hayal edin.

Evde Kuru Temizleme: SAMSUNG AirDresser ve LG Styler İle Her Zaman Temiz ve Ütülü Giysiler
Giyinme Odasında Buharlı Temizleme Gardırobu- AirDresser

Sürdürülebilirlik,  tekstil dünyasında son dönemlerde öncelikli konular arasında. Fast Fashion(Hızlı moda) out olmaya başladı. Samsung ve LG markaları bu yeni teknolojide Samsung Air Dresser ve LG Styler ile rekabet halinde. Evinizde buharlı temizleme dolabı ile tekstil dünyasında dönüşüm başlatmaya hazırlanıyorlar. Peki Air dresser nedir? Air dresser nasıl çalışır? merak ediyor musunuz? İşte cevapları…

AirDresser Nedir? AirDresser Nasıl Çalışır?

Evde buharlı temizlik sunan gardıroplar… Türkçesi ‘Hava Banyosu’ olan AirDresser Kuru Temizlemeyi evinize getiriyor.

Hepimizin yalnızca kuru temizleme yapılabilen iş kıyafetleri, takım elbiseleri, kışlık montları, kazakları var. Bunların da sık sık yıkanmadığı da bir gerçek. Air dresser dolaplar ile toz, kir, yiyecek kalıntıları, ter kokuları ve duman kokusu ve kırışıklıklardan buhar özelliği ile kurtulmayı vadediyor. Air dresser  için ihtiyacınız olan ise sadece prize takmak ve kıyafetlerinizin kuru temizleme yapılmışcasına temizlenmesini seyretmek. Bu teknolojinin bir diğer özelliği de kumaşlara fazla baskı uygulamaması ve kumaşların ömrünü uzatması. Bu özelliği değişen alışveriş alışkanlıkları ve Fast Fashion sebebiyle oldukça cezbedici görünüyor. Buharlı temizleme dolabı sayesinde uzun vadede para ve zamanda kazanç sağlayabilirsiniz.

Air Dresser Buharlı Temizlik Dolapları’nda önde gelen iki marka Samsung ve LG ürünlerine yakından bakalım.

SAMSUNG AIR DRESSER

Samsung Air Dresser ile tüm giysilerinizi zahmetsizce düzenleyin. Kuru temizlemeyi evinize getirin.

Evde Kuru Temizleme: SAMSUNG AirDresser ve LG Styler İle Her Zaman Temiz ve Ütülü Giysiler

Samsung 2020 yılı Ocak ayında yeni bir teknolojiyi piyasaya sürdü: Samsung DF60R8600CG Air Dresser. Bu özel dolap ile kıyafetlerinizin yıkama süreleri, dayanıklılıklarının artması hedefleniyor. Bu şekilde modanın öncelikli konularından biri haline gelen ‘Sürdürülebilirlik’ amaçlanıyor.

Samsung Air Dresser Özellikleri Nelerdir?

 • Raf Ömrünü Uzatma

Samsung akıllı buharlı temizleme dolabı ile giysilerinizin raf ömrünü uzatabilirsiniz.

 • Koku Giderme

Terden, sigaradan kaynaklanan kokuları giderir. Dolaptaki kokuları filtreler ve kötü kokuların oluşmasını önler.

 • Kurutma

Sahip olduğu teknoloji ile giysileri özenle kurutur. Düşük ısı ile giysilere zarar vermeden kurumalarını sağlar.

 • Kırışıklık Giderme

Özellikle kadınların kabusu ütü işinden sizi kurtaracak ürün Air Dresser! Sıcaklık ve buhar ile giysilerinizdeki kırışıkları giderir. Bu ürün ile kıyafetlerinizi hemen giymeye hazır halde bulacaksınız!

 • Tozları Yok Etme

Jet Air ve Air Hanger teknolojisi ile Airdresser Samsung buharlı dolap; en zor köşelerdeki tozları bile hızlı bir şekilde yok eder. Giysilerinizin içinde ve dışında olan tüm tozlardan bu müthiş ürün ile kurtulun.

 • Nem Giderici

Bu üründe ihtiyacınız olan tüm özellikler mevcut. Air Dresser buharlı dolabın kapısını açın ve giysilerinizdeki nemi gidermeyi ona bırakın. 

 • Kendi Kendini Temizleme

Bırakın cihaz kendini temizlesin. Zahmetsizce deterjanlara ihtiyaç duymadan cihazınızı temizleyebilirsiniz. Temizlenmesi gerektiğini size hatırlatacaktır (ortalama 40 kullanımda)!

 • SMARTTHINGS

Giysilerinizin yıkama ve bakımını SmartThings ile telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

LG STYLER

LG, hassas kıyafetler için buharlı bakım sistemi olan ‘LG Styler’ ı 2015’te tanıttı. ‘Ev tipi kuru temizleme’ özellikli ürün, kıyafetleri kimyasal veya su olmadan temizlemeyi hedefliyor. İpek, saten gibi hassas kumaşlarda dahil giysilerinizi yıpratmadan kırışıklıkları giderir.

Evde Kuru Temizleme: SAMSUNG AirDresser ve LG Styler İle Her Zaman Temiz ve Ütülü Giysiler

LG Styler nasıl çalışır? Styler’ı çalıştırmak için su kabını doldurmanız ve prize takmanız yeterli. LG Styler‘ı herhangi bir standart prize takın, su kabını doldurun ve yenilemeye başlayın.

LG Styler Özellikleri Nelerdir?

 • Kırışıkları Yok Etme

Giysilerinizi kimyasal kullanmadan buharla açabilir ve anında giymeye hazır hale getirebilirsiniz. Pantolonlarınızın, eşofman altlarının kırışıklıklarını bu dolap sayesinde giderebilirsiniz.

 • Sağlıklı Bir Ev Ortamı Yaratma

Evde giysilerde, yastıklarda bulunan alerjenleri temizler.

 • Kurutma

Tüm giysilerinizi, hassas iç çamaşırlarınızı hızlı bir şekilde kurutabilirsiniz. Kıyafetlerinizin kumaşları zarar görmez. Ayrıca kurutucuya konulamayan kıyafetlerinize bakım yapar.

 • Fonksiyonel Kuru Temizleme

Birçok program seçeneği ile ister 20 dakikalık hızlı ve hafif yenileme veya ihtiyacınıza göre özel döngülerinden birini seçebilirsiniz.

 •  SmartThinQ

LG Styler buharlı kurutma dolabını telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Samsung Air Dresser ve LG Styler buharlı dolapları yabancı influencerlar ve ünlü isimler tanıtıyor. Türkiye’ de de AirDresser ‘Evde Kuru Temizleme’ ürünlerini influencerlarda görmeye başlıyoruz. Rachel Araz Türkiye’de bu tanıtımın yüzlerinden biri oldu bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close