Close
Bahçe Dekorasyonu: Şezlonglar

Bahçe Dekorasyonu: Şezlonglar

Bahçe mobilyalarınızda yer alması gereken şezlonglar…

Kış boyunca bahar ve yazın gelmesini hayal ettiniz değil mi? İşte güneş ve güzel havanın tadını çıkarma vakti geldi. İster yazlıkta, havuz kenarında isterseniz de bahçenizde günü keyifli geçirmeye hazır mısınız? Peki rahat, kullanışlı ve trend şezlong seçimlerinizi yaptınız mı?  

Şezlonglar uyumak, dinlenmek, keyif yapmak ama en önemlisi güneşlenmek için mükemmel bir seçimdir. Dış mekan mobilyalarında kullanılan malzeme en önemli noktalardan biridir.  Özellikle hasır parçalar her zaman trendler arasında yer almaktadır.. Bunda hasırının kullanım kolaylığı, sıcak ve soğuk havaya karşı dayanıklılığı ve temizlik gerektirmemesi etkilidir. Bunun yanı sıra modern çizgide kaliteli malzemelerden yapılmış mobilyalar da dış mekan dekorasyonunda oldukça tercih edilmektedir. 

Şezlong seçiminde kullanılan malzemenin yanı sıra mobilyanın rahatlığı, ölçüleri, dayanıklılığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Konforu artırmak ve bahçe dekorunuzu tamamlamak için şezlonglarınızı minder aksesuarları ile zenginleştirebilirsiniz. 

Bahçe keyfinizi katlayacak, keyifle oturabileceğiniz ya da dilerseniz uzanabileceğiniz bahçe şezlongları sizlerle. İlham verici şezlong modelleri ile bahçenize renk ve uyum katacak seçimler yapın. Yaz boyu keyifli anlar yaratın. Crate&Barrel, Design Within Reach, Pottery Barn ‘dan eşsiz bahçe şezlong mobilyaları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close