Close
Sonbahar Kış 2020 Makyaj Trendleri: Makyajda Kış Renkleri

Sonbahar Kış 2020 Makyaj Trendleri: Makyajda Kış Renkleri

Sonbahar Kış 2020 Makyaj Trendleri: Makyajda Kış Renkleri

2020 Güzellik Modasında Makyaj Renkleri! 2020/21 Sonbahar/Kış Makyaj Trendlerini yakından incelemeye ne dersiniz?

Bu yıl çok fazla makyaj yapamasak da, yeni yıl yaklaşıyor.  2020/2021 Kış Makyaj trendlerini öğrenmek ve 2020 Güzellik Modasını uygulamak için güzel bir zaman.

Her ne kadar evde kalmamız gerekse de, zoom toplantıları, iş görüşmeleri ve tabi ki Yılbaşı ruhunu hissedeceğiniz günler için makyaj alışkanlıklarına dönmenin tam zamanı.

Uzak kaldığınız sadık ürünlerinizi alıp aynanın karşısına geçmek için ne bekliyorsunuz? 

2020 Kış Makyajı nasıl olmalı? 2020 Makyaj Trendleri nelerdir? 2020 için makyaj trendleri neler? En iyi Sonbahar Kış Makyaj görünümü için gerekenler… 

2020 Kış’ını karşılarken hem geçmiş yıllardan gelen favori trendler hem de yeni cesur tarzlar bizleri karşılıyor. Kırmızı rujun egemenliği devam ederken, cesur ve ışıltılı tonlar, doğal makyajlar bu sezonda güzellik modasını oluşturuyor. Koyu dudaklar, ışıltılı göz makyajları, renkli göz kalemleri ve daha fazlası…

İşte 2020 Sonbahar Kış Güzellik ve Makyaj Trendleri!

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Vampir Dudaklar

2020/21 Sonbahar Kış Makyaj trendleri arasında dikkat çeken bir görünüm: Vampir Dudaklar. Son yıllarda koyu dut rengi rujlar, bordolar ve siyaha dönük renkler oldukça popüler. Bu sene böğürtlen, dut, kiraz renkli rujlar ile trendi yakalayabilirsiniz. Vamp bir görünüm için birebir bu görünüm ile özel günlerde göz kamaştırabilirsiniz.

2020 Sonbahar/Kış Ruj Trendleri için yazımıza göz atın.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Işıltılı Gözler

Parıltılar dudaklarda olduğu gibi göz makyajlarında da bu yıl oldukça popüler. Gloss ve ıslak göz kapakları son yıllarda kış makyaj trendlerinde öne çıkıyor. 2020/21 sezonunda da altın, metalik ve renkli parlak göz farları makyajınızın cesur yönüne temsil ediyor. Siz de gözlerde ışıltılı ve çarpıcı makyajlarla parıldayın.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Doğal Pembe Yanaklar

Doğal allık görünümü bu sezonun trendleri arasında yerini alıyor. Hafif cilde renk veren şeftali, pembe tonlarında allıklar makyajlara eşlik ediyor. Soğuktan kızarmış gibi hem çekici hem de sağlıklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Renk istiyorsanız, teninize uygun tonlarda hafif kırmızı allıklar da sürebilirsiniz. Elinizle sürerek o istenilen doğal görüntüyü elde edebilirsiniz.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Neon Etkisi

Son yıllarda giyim sektöründe olduğu gibi kozmetik sektöründe de neon renkler ön planda yer alıyor. Kışın alışkın olduğumuz koyu ve soğuk renklerle beraber artık canlı renkler de her mevsim makyajlarda! İster göz farı olarak isterseniz de göz kalemlerinde, bu renkleri kullanmaktan çekinmeyin.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Renkli Eyeliner

2020/21 Sonbahar Kış Makyajında öne çıkan en büyük farklardan biri renkler! Renkli göz kalemleri ve maskaralar son 5 yılda popülerliğini artırmaya devam ediyor. Bu yılda özellikle göz kalemleri ve eyeliner larda bu renkli ve cesur makyajlarla tanışacağız. Parıltılı tonlar, neonlar bu sezon eyeliner renkleri! Açık pembeler, maviler, gümüşler, sarılar… Eyeliner ile cesur makyajlara hazırlanın. Ayrıca alt kirpik diplerine uygulama da yapabilirsiniz.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Kalın Kaşlar

Kaşlar makyajı gösteren en önemli detaydır. Sonbahar Kış Makyaj modasında kaş trendi: Doğal ve taranmış kaşlar! Yüzün odak noktası olan  kaşların, şekli oldukça önemli. İnce kaşların yerini artık daha doğal kaşlar aldı. Dolgun, kabarık ve aşırı yapılmış gibi durmayan, hafif alınmış kaşlar ile sezona ayak uydurabilirsiniz. Seyrek olan yerler için doğal kaş görünümü sağlayan kalemler tercih etmeli ve kaşları tarayarak doğallığı sağlamalısınız.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Çarpıcı Kirpikler

‘Spider Eyelash’,  2020/21 Sonbahar Kış sezonunun dikkat çeken makyaj trendlerinden biri. Kat kat rimel ve birbirine yapışık kirpikler özellikle de defile makyajlarında adından oldukça söz ettiriyor. Günlük makyaja çok uygun bir moda olmasa da simsiyah ve uzun çarpıcı kirpiklerle davetlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Dramatik Farlar

Bordo ve mor rujlardan sonra göz makyajlarında da oldukça fazla tercih ediliyor. Sezonun iddialı trendlerinden biri olan mor ve bordo farlar, dumanlı göz makyajlarına yeni bir dokunuş. Siyah ve girinin asilliğinden sonra mor ve mavi farlar dramatik bir hava katıyor. Çarpıcı ve canlı bakışlar için mor ve mavinin tonlarını göz makyajına dahil edin.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Beyaz Dokunuş

Klasikten uzaklaşan ‘cat-eye’. Makyaj trendine beyazın duruluğu ekleniyor. Sonbahar makyajlarında alışılmışın dışına çıkıyoruz: Beyaz Eyeliner. Makyaja dramatik etki yaratmak sezonun trendleri arasında yer alıyor. Beyaz eyeliner veya göz kalemi ile çarpıcı ve etkileyici bakışlar yarat.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: 90’lar Etkisi

90’lar etkisi bu sene dudaklarda kendini gösteriyor. Dudak kalemi ve ruj ikilisi ile dudaklar daha dolgun ve etkileyici. Işıltılı veya mat, dudak kalemini makyaj rutininize bu kış eklemeyi unutmayın. Dudak kalemi ile dudakları çerçevelerken aynı zamanda ruj olarak da kullanabilirsiniz. Mat bir görünüm yerine ıslak, ışıltılı dudaklar için gloss kullanabilirsiniz.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Tek Renkli Makyaj

2020 Kış makyajında bir diğer detay: Tek renk makyajlar. Sıcak tonlu göz makyajı ile pembe yanaklar ve sıcak ruj renkleri. Gölgelendirme ve rengin tonları ile yapılan göz alıcı makyajlar! Gözler, dudaklar ve cilt makyajını bütünleyen dokunuşlar ile güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. ‘Monokromatik makyaj’ trendi ile ışıltı sizinle olacak.

2020 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri: Doğal Makyaj

Tek renk modasının yanı sıra bu sonbahar doğal makyajlar da popülerliğini sürdürüyor. Sade ve temiz bir cilt görünümü makyajda cesurluğu temsil ediyor. İhtiyacınız olanlar; maskara, nude göz makyajı, sıcak bir allık ve doğal tonlarda bir ruj. Tabi doğal makyajınızı kişiselleştirmeyi ve ruhunuza göre özelleştirmekten çekinmeyin.


Makyaj Trendleri Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz Shine By Coco Makyaj Modası ve Trendleri sayfasında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close